Doporučena škola

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Studenti navštívili moderní velkoobchod

Studenti navštívili moderní velkoobchodDatum konání:
6.5.2024

V pondělí dne 6.5.2024 se studentky maturitního oboru obchodník 3. ročníku ze Střední školy gastronomické a technické v Žamberku zúčastnily exkurze ve Velkoobchodním skladu Letohrad, obchodního družstva Konzum v Ústí nad Orlicí. Průvodcem nám byl vedoucí provozu pan Uhlíř, který nám celý objekt ukázal. Studentky měly možnost vidět zákulisí příprav dodávek veškerého zboží pro prodejny, ve kterých vykonávají odbornou praxi během studia, což bylo velmi zajímavé.

 

Děkujeme za zajímavou exkurzi!

Exkurze Konzum Letohrad (1).jpg
Exkurze Konzum Letohrad (2).jpg
Exkurze Konzum Letohrad (4).jpg
Exkurze Konzum Letohrad (3).jpg