Doporučena škola

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Uplatnění absolventů na trhu práce po ukončení studia

Uplatnění absolventů na trhu práce po ukončení studiaDatum konání:
6.5.2024
Datum ukončení:
13.5.2024

Dne 6. 5. a 13.  5. 2024 se uskutečnily přednášky pro žáky 3. ročníků na téma uplatnění absolventů na trhu práce po ukončení studia na střední škole. Tyto přednášky realizovali pracovníci Poradenského a informačního centra Úřadu práce Pardubice. Úvodní část přednášky byla zaměřena na informace, týkající se budoucího zaměstnání. Vytvoření fiktivního životopisu bylo předmětem skupinového workshopu, který měli žáci zadaný na konci 1. bloku přednášky. V další části byli žáci naší, Střední školy gastronomické a technické v Žamberku, seznámeni s pracovně – právním minimem,  s informacemi týkajícími se pracovní smlouvy, nelegální práce a legislativních předpisů upravujících oblast zaměstnanosti. V závěru byli žáci seznámeni s projektem „Záruky pro mladé“, který realizuje Úřad práce Pardubice. Přednáška byla pro žáky interaktivní a také velmi praktická.

Děkujeme za přednášku!

Přednášky Úřadu práce Pardubice 5_2024 (1).jpg
Přednášky Úřadu práce Pardubice 5_2024 (2).jpg
Přednášky Úřadu práce Pardubice 5_2024 (3).jpg