Úvod > O škole > Školní jídelna

Školní jídelna

Rekonstruovaná kuchyně v zámeckých prostorách Střední školy gastronomické a technické Žamberk byla slavnostně otevřena v roce 2010. Přestavba, jedna z největších investičních akcích v oblasti školství Pardubického kraje, stála 13,2 milionu korun a byla plně hrazena z krajského rozpočtu. Trvala necelé tři měsíce. Moderní školní jídelna bude sloužit jak žákům, tak i veřejnosti. Zároveň část kuchyňského provozu využije vedení školy jako výcvikový prostor pro výuku žáků v oboru kuchař-číšník.

Školní jídelna

Postup pro používání stravovacího systému

ZPŮSOB PLATBY: stravné se platí předem

1. Bezhotovostní platba na účet 43-8142830217/0100 - je velice důležité vyplnit správný variabilní symbol (rodné číslo bez lomítka) a to buď:
    • Příkazem pro převod z účtu
    • Trvalým příkazem
  2. Hotově – jen v mimořádných případech – poslední den v měsíci v účtárně školy