Úvod > Rodiče a žáci > Odborný výcvik

Odborný výcvik

Obory služeb

Odborný výcvik probíhá každý druhý týden na různých pracovištích fyzických nebo právnických osob (hotely, restaurace, pensiony, školní a závodní jídelny) s přihlédnutím k místu trvalého bydliště.

Obory obchodní

Odborný výcvik probíhá každý druhý týden na různých pracovištích fyzických nebo právnických osob (prodejny s potravinářským a průmyslovým zbožím, soukromé a státní organizace) s přihlédnutím k místu trvalého bydliště.

Ve výuce jsou zařazeny návštěvy veletrhů, výrobních podniků, velkoobchodů, supermarketů atd. Žáci se mají možnost účastnit odborných soutěží.

Obory stavební

Odborný výcvik probíhá každý druhý týden na Odloučeném pracovišti stavebních oborů, Zemědělská 846, Žamberk a na různých pracovištích fyzických nebo právnických osob s přihlédnutím k místu trvalého bydliště.

Odloučené pracoviště stavebních oborů, Zemědělská 846, Žamberk

pí Dušková Jiřina – vedoucí učitelka OV

Obory strojní

Odborný výcvik probíhá každý druhý týden ve školních dílnách a ve firmě Bűhler CZ s.r.o. Žamberk, kde žáci pracují na moderních kovoobráběcích a tvářecích strojích včetně CNC strojů.