Doporučena škola

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Střední škola gastronomická a technická Žamberk se zúčastnila Majálesu 2023 v Žamberku

Střední škola gastronomická a technická Žamberk se zúčastnila Majálesu 2023 v Žamberku



Datum konání:
1.5.2023

V pondělí 1.5.2023 se na Masarykově náměstí v Žamberku konal tradiční Majáles. Bylo pěkné počasí, a proto se sešlo opravdu hodně návštěvníků. Naše škola se této akce také zúčastnila. Žákyně prvního a druhého ročníku obor prodavač zajistily prodej výrobků našich cukrářů, kuchařů a truhlářů. Nabídka byla veliká. Od medovníku, svatebních či tlačených koláčů přes slané preclíky, listové tyčinky až po dřevěné hračky či krmítka. Kdo měl hlad a žízeň, ten si u nás mohl zakoupit párek v rohlíku, kávu, čaj nebo kofolu. Celý den nás provázela pěkná hudební a taneční vystoupení, která ještě umocnila jarní atmosféru.

Děkujeme za pozvání a těšíme se na další akci v Žamberku.

 

Majáles 2023 (3).JPG
Majáles 2023 (2).JPG
Majáles 2023 (1).JPG