Doporučena škola

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Interaktivní přednáška: Člověk mezi lidmi - soft skills

Interaktivní přednáška: Člověk mezi lidmi - soft skillsDatum konání:
27.4.2023

Dne 27. 4. 2023 proběhla na Střední škole gastronomické a technické Žamberk interaktivní přednáška s názvem "Člověk mezi lidmi - soft skills", které se zúčastnili žáci třetího ročníku třídy S3. Paní lektorka Mgr. Hana Štěpánová nás během přednášky seznámila s pojmem soft skills (měkké dovednosti) a sdělila nám důvody, proč je trénovat. Během přednášky jsme pochopili, proč je první dojem tak důležitý a jak je podstatné na ostatní lidi zapůsobit dobře hned při prvním setkání. Paní magistra dále mluvila o tom, co o nás vypoví naše řeč těla, gesta i náš styl oblékání. Za velmi poučnou přednášku děkujeme a těšíme se na další setkání.

Měkké dovednosti 27.4 (1).jpg
Měkké dovednosti 27.4 (3).jpg
Měkké dovednosti 27.4 (4).jpg
Měkké dovednosti 27.4 (2).jpg