Doporučena škola

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Přednáška firmy BOSCH

Přednáška firmy BOSCHDatum konání:
26.4.2023

Dne 26. 4. 2023 se ve Střední škole gastronomické a technické Žamberk uskutečnila přednáška firmy Bosch spojená s předváděním ručního nářadí firmy. 

Přednáška proběhla v truhlářské učebně a zúčastnilo se jí 15 žáků učebního oboru truhlář.

Firmu Bosch zastupovala paní Veronika Gajdošová (regionální prodejce Bosch, firma OSA v Rychnově nad Kněžnou) a předváděcí technik pan Marek Klozar. Během přednášky byl představen sortiment firmy se zaměřením pro truhláře, především měřící technika a diagnostika instalací ve zdech, s doplněním o kotvící a spojovací prvky. Dále pan Klozar předvedl sortiment pil, frézek a brusek, následně vrtaček a šroubováků. Většina předváděného nářadí byla v provedení AKU. V druhé části přednášky si žáci mohli všechno nářadí vyzkoušet.

Přednáška firmy Bosh 2023 (1).jpg
Přednáška firmy Bosh 2023 (3).jpg
Přednáška firmy Bosh 2023 (2).jpg