Doporučena škola

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Špičkový výkon našeho bývalého žáka - instalatéra Petra Valacha

Špičkový výkon našeho bývalého žáka - instalatéra Petra ValachaDatum konání:
23.11.2022
Datum ukončení:
25.11.2022

Přečtěte si o dalším úspěchu našeho bývalého žáka Petra Valacha. Po vítězství v celostátním kole soutěže odborných dovedností "Učeň istalatér 2022" se zúčastnil mezinárodní soutěže "SkillsPoland 2022" v Gdaňsku, kde opět nenašel přemožitele a postoupil na mistrovství Evropy - "EuroSkills 23". Podrobné informace naleznete na uvedených odkazech:

Petr Valach ze Žamberka, vítěz soutěže "Učeň istalatér 2022", se ukázal i na "SkillsPoland 2022" - TZB-info

 www.czechtop.cz

Petrovi držíme palce a přejeme další skvělé úspěchy nejen v "instalatérském", ale i osobním životě.