Doporučena škola

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > TECHNOhrátky 2022 na SŠ gastronomické a technické Žamberk

TECHNOhrátky 2022 na SŠ gastronomické a technické ŽamberkDatum konání:
30.11.2022

 

Letošní TECHNOhrátky jsme měli tu čest ukončit na naší škole v Žamberku jako poslední, patnáctá zastávka akce, 30. listopadu. Slavnostního zahájení v Divišově divadle se účastnila celá řada vzácných hostů – starosta Žamberka Jiří Mencák, vedoucí odboru školství Krajského úřadu Pardubického kraje Martin Kiss, regionální manažer Svazu průmyslu a dopravy Richard Koubek, generální ředitel společnosti Bühler CZ Žamberk Jiří Appeltauer, ředitel obchodního družstva Konzum Ústní nad Orlicí Miloslav Hlavsa a ředitel hotelu Wellness Vista Dolní Morava Vlastimil Tkadlec. Účastníky samozřejmě přivítala ředitelka školy PhDr. Zuzana Pecháčková.

Po zahájení akce byli účastníci převezeni autobusy do areálu školy, kde pro ně byl připraven pestrý program v podobě šesti stanovišť, na kterých si mohli zkusit jednoduché činnosti z u nás vyučovaných oborů – kuchař, číšník, cukrář, prodavač, instalatér, truhlář, obráběč kovů.

Na každém stanovišti soutěžícím skupinám byly přiděleny body, které na konci akce byly sečteny.

Po skončení soutěžních disciplín se účastníci opět přemístili do Divišova divadla, kde podstoupili kvíz Hej ty, víš to? , jenž byl zaměřen na poznatky, které získali během dnešního kola TECHNOhrátek.

 

TECHNOhrátky 30_11_2022 (1).jpg
TECHNOhrátky 30_11_2022 (2).jpg
TECHNOhrátky 30_11_2022 (3).jpg
TECHNOhrátky 30_11_2022 (5).jpg
TECHNOhrátky 30_11_2022 (6).jpg
TECHNOhrátky 30_11_2022 (4).jpg