Doporučena škola

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > SŠ gastronomická a technická na Vánoční výstavě Králíky 2022

SŠ gastronomická a technická na Vánoční výstavě Králíky 2022Datum konání:
9.12.2022

 

V pátek 9.12.2022 se na Základní škole v Králíkách uskutečnila tradiční Vánoční výstava. Střední škola gastronomická a technická Žamberk se této výstavy také zúčastnila a prezentovala své studijní a učební obory formou prodeje výrobků žáků oborů kuchař, cukrář a truhlář. V nabídce byly nudle, slané tyčinky, kokosky, vánoční perníčky, dřevěné stoličky, krmítka, hračky a další drobnosti. Prodej zajistila Karolína Řeháková, žákyně druhého ročníku oboru prodavač, pod vedením učitelky odborného výcviku Pavlíny Lešikarové.

Dále si zájemci mohli koupit nejenom kávu, cukrovinky nebo chlebíček, ale také výrobky žáků z okolních základních a mateřských škol. K příjemné vánoční atmosféře přispělo také pěkné vystoupení pěveckého kroužku.

Děkujeme za pozvání a už se těšíme na další akci u vás.

 

 

          

Vánoční výstava Králíky 2022 (1).JPG
Vánoční výstava Králíky 2022 (2).JPG
Vánoční výstava Králíky 2022 (3).JPG