Doporučena škola

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Rozlučka Domova mládeže

Rozlučka Domova mládežeDatum konání:
19.6.2024

TAK ZASE V ZÁŘÍ!

Zámeckého parku si ohromně vážíme. Díky postavení Domova mládeže máme krásný výhled na koruny stromů, které v průběhu roku hrají všemi barvami. Občas dokonce zahlédneme i veverku. V teplých měsících chodíme do parku také sportovat, na vycházky, ale i jen tak si popovídat s kamarády.

Ve středu 19. června 2024  nám, studentům Střední školy gastronomické a technické Žamberk, park posloužil jako skvělé místo na piknik, který pro všechny zájemce zorganizovala paní vychovatelka Kosková. Podávaly se toasty, limonáda a hlavně letní pohoda doplněná  diskuzí na různá témata.  

Tímto odpolednem jsme se symbolicky rozloučili s končícím rokem. A teď už se všichni těšíme na prázdniny!

Tak zase v září! Pevně věříme, že se v Domově mládeže opět utvoří skvělá parta mladých lidí :-)

 

 

 

 

Rozlučka Domova mládeže (7).JPG
Rozlučka Domova mládeže (5).JPG
Rozlučka Domova mládeže (6).JPG
Rozlučka Domova mládeže (2).JPG
Rozlučka Domova mládeže (3).JPG