Doporučena škola

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Letošní úspěšní absolventi SŠGT Žamberk

Letošní úspěšní absolventi SŠGT ŽamberkDatum konání:
25.6.2024

SlV červnu 2024 na naší Střední škole gastronomické a technické v Žamberku (SŠGT Žamberk) proběhly jednotné závěrečné zkoušky pro studenty učebních oborů kuchař, číšník, cukrář, prodavač, instalatér, truhlář a obráběč kovů. Závěrečné zkoušky se skládaly ze zkoušky praktické, ústní a písemné.

Písemná zkouška otestovala znalosti studentů již 3.6.2024. Ve dnech 4. - 14. června 2024 probíhaly praktické zkoušky.  Své studium na střední škole završili studenti ústními zkouškami, a to 18. – 20.6.2024.

Slavnostní předání výučních listů se konalo 25.6.2024 v Obřadní síni v budově Městského úřadu v Žamberku za účasti starosty města Mgr. Jiřího Mencáka, ředitelky školy a třídních učitelek.

Přejeme našim studentům mnoho úspěchů v nové etapě jejich života, ať pracovních nebo studijních!

Slavnostní předávání výučních listů - S3
Slavnostní předávání výučních listů - K3 (venku)
Slavnostní předávání výučních listů - S3 (venku)
Slavnostní předávání výučních listů
Slavnostní předávání výučních listů - K3