Doporučena škola

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Prohlídka krajského úřadu

Prohlídka krajského úřaduDatum konání:
14.6.2024

Dny Pardubického kraje

Dne 14.6. 2024 jsme se třídou 01 a G1 ze Střední školy gastronomické a technické v Žamberku navštívili Krajský úřad Pardubického kraje. Město bylo připravené na plno zajímavých akcí. Naším cílem byla prohlídka krajského úřadu. Milý průvodce nám ukázal prostory, kde zasedá Rada Pardubického kraje. Formou prezentace jsme byli seznámeni s rozpočtem kraje, samosprávou kraje a symboly Pardubického kraje. Navštívili jsme tajná zákoutí úřadu, ale i prostory, kde za 2. sv. války sídlilo a mučilo české lidi gestapo.

Prohlídka se nám velmi líbila a děkujeme Pardubickému kraji za zpřístupnění prostorů!

Dny Pardubického kraje 2024 (4).jpg
Dny Pardubického kraje 2024 (5).jpg
Dny Pardubického kraje 2024 (8).jpg
Dny Pardubického kraje 2024 (1).jpg
Dny Pardubického kraje 2024 (6).jpg
Dny Pardubického kraje 2024 (7).jpg