Doporučena škola

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Řádění druháků na sporťáku v Pastvinách

Řádění druháků na sporťáku v PastvináchDatum konání:
3.6.2024
Datum ukončení:
7.6.2024

Ve dnech 3.6. – 7.6.2024 proběhl sportovně turistický kurz SŠGT, kterého se zúčastnili žáci 2. ročníků v celkovém počtu 33 žáků. Kurz se tradičně konal v Pastvinách na chatě Bublačka, kde jsme i díky ideálnímu počasí zvládli absolvovat spoustu sportovních i nesportovních aktivit. Kromě krásných cyklistických výletů a pěších túr samozřejmě nechybělo ani koupání a kanoistika na přehradě. Stejně tak jsme si užívali i velké množství sportovních her jako například fotbal, přehazovaná, frisbee, basketbal, softball, stolní tenis a další. Žáci si zahráli i prestižní utkání proti PSŠ Letohrad v softballu a přehazované. Třešničkou na dortu pak byl závod v týmovém orientačním běhu a na závěr kurzu také týmový štafetový závod, který se skládal z kanoistiky, běhu do vrchu a cyklistiky. No a nezapomněli jsme ani na táborák s opékáním špekáčků, na regeneraci sil a osobní volno:)

Těšíme se na další kurz!

Tým SŠGT Žamberk

Sportovně turistický kurz 2024 (1).jpg
Sportovně turistický kurz 2024 (6).jpg
Sportovně turistický kurz 2024 (3).jpg
Sportovně turistický kurz 2024 (4).jpg
Sportovně turistický kurz 2024 (5).jpg
Sportovně turistický kurz 2024 (2).jpg