Úvod > O škole > Aktuality > Řádění druháků na sporťáku v Pastvinách

Řádění druháků na sporťáku v Pastvinách

3.6.2024
Datum ukončení:
7.6.2024

Ve dnech 3.6. – 7.6.2024 proběhl sportovně turistický kurz SŠGT, kterého se zúčastnili žáci 2. ročníků v celkovém počtu 33 žáků. Kurz se tradičně konal v Pastvinách na chatě Bublačka, kde jsme i díky ideálnímu počasí zvládli absolvovat spoustu sportovních i nesportovních aktivit. Kromě krásných cyklistických výletů a pěších túr samozřejmě nechybělo ani koupání a kanoistika na přehradě. Stejně tak jsme si užívali i velké množství sportovních her jako například fotbal, přehazovaná, frisbee, basketbal, softball, stolní tenis a další. Žáci si zahráli i prestižní utkání proti PSŠ Letohrad v softballu a přehazované. Třešničkou na dortu pak byl závod v týmovém orientačním běhu a na závěr kurzu také týmový štafetový závod, který se skládal z kanoistiky, běhu do vrchu a cyklistiky. No a nezapomněli jsme ani na táborák s opékáním špekáčků, na regeneraci sil a osobní volno:)

Těšíme se na další kurz!

Tým SŠGT Žamberk

Sportovně turistický kurz 2024 (1).jpg