Doporučena škola

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Po stopách historie města Žamberk

Po stopách historie města ŽamberkDatum konání:
4.6.2024

Chodit do školy, bydlet v Domově mládeže a nevědět nic o městě? To by byla pěkná ostuda. I proto naši vychovatelé pravidelně vymýšlí různorodé aktivity, aby ubytovaným studentům přiblížili historii Žamberka a okolí.

Tentokrát vzala paní Hynková v úterý 4. června 2024 11 žáků na “velký” okruh parkem. Během procházky jsme si postupně prohlédli vodárnu, empírovou kašnu, sluneční hodiny a gloriet. U každého zastavení jsme se hravou a přístupnou formou dozvěděli i něco málo o dobách minulých.

Přesně v duchu J. A. Komenského.

Domov mládeže poznává zámecký park (1).JPG
Domov mládeže poznává zámecký park (2).JPG
Domov mládeže poznává zámecký park (4).JPG
Domov mládeže poznává zámecký park (3).JPG
Domov mládeže poznává zámecký park (6).JPG
Domov mládeže poznává zámecký park (5).JPG