Doporučena škola

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Umíme nakládat s volným časem

Umíme nakládat s volným časemDatum konání:
6.2.2024

Domov mládeže je místem odpočinku, pohodové atmosféry, zábavy a v neposlední řadě také osobního rozvoje.

O sportech jsme už psali několikrát. A proto se dnes zaměříme na ostatní volnočasové aktivity. Ubytovaní žáci se pravidelně schází v kulturních místnostech, aby si užili zábavné kvízy, soutěže, výrobu dekorací (na Vánoce, Velikonoce atd.), kreslení, deskové hry, diskuze o aktuálních tématech a spoustu dalších činností.

Občas je pěkně náročné neustále vymýšlet a chystat rozmanité akce, ale vyplatí se to. Když potom na Den otevřených dveří dorazí bývalí žáci s potomky a nadšeně vykládají, co všechno v našem Domově mládeže zažili, je to pocit k nezaplacení.

U nás prostě získáte krásné vzpomínky na celý život!

 

Volný čas v Domově mládeže (3).JPG
Volný čas v Domově mládeže (2).JPG
Volný čas v Domově mládeže (6).JPG
Volný čas v Domově mládeže (4).JPG
Volný čas v Domově mládeže (5).JPG
Umíme nakládat s volným časem