Doporučena škola

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Střední škola gastronomická a technická Žamberk se zúčastnila akce Gastronomické slavnost

Střední škola gastronomická a technická Žamberk se zúčastnila akce Gastronomické slavnostDatum konání:
20.5.2023

V sobotu 20.5.2023 se na Smetanově náměstí v Litomyšli sešli milovníci dobrého jídla a pití s kuchaři, odborníky na gastronomii a výrobci kvalitních potravin na tradičních Gastronomických slavnostech M. D. Rettigové. Bylo pěkné počasí, a tak není divu, že se návštěvníků sešlo opravdu hodně.

Naše škola se této akce také zúčastnila. Žákyně druhého a třetího ročníku obor prodavač zajistily prodej výrobků našich kuchařů a cukrářů. V nabídce byly tlačené a svatební koláče, medovník, kremrole, ovocný řez, pražská koule, modelovaná brambora, ale i kokosky či linecké cukroví. Kdo neměl chuť na sladké, mohl si u nás zakoupit párek v rohlíku, šneky nebo slané tyčinky a preclíky.

Děkujeme za pozvání a těšíme se na další akci v Litomyšli.

 

 

 

 

 

Gastronomické slavnosti - stánek (2).JPG
Gastronomické slavnosti - stánek (3).JPG
Gastronomické slavnosti - stánek (1).JPG