Doporučena škola

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > SŠ GT Žamberk na akci Slavnosti M. D. Rettigové v Rychnově nad Kněžnou 2024

SŠ GT Žamberk na akci Slavnosti M. D. Rettigové v Rychnově nad Kněžnou 2024Datum konání:
25.5.2024

V sobotu 25.5. 2024 bylo na Starém náměstí v Rychnově nad Kněžnou pěkně živo. Konaly se tu Slavnosti M .D. Rettigové ku příležitosti 200 let od jejího příchodu do města. Náměstí bylo plné stánkařů s dobrotami, kuchyňským náčiním či keramikou.

Naše Střední škola gastronomická a technická Žamberk se této akce také zúčastnila. Žákyně prvního ročníku oboru obchodník zajistily prodej výrobků našich kuchařů, cukrářů a truhlářů. V nabídce byly svatební a vázané koláče, frgále, linecké cukroví, kokosky, ale také domácí nudle, minipizzy a oblíbený párek v rohlíku. Návštěvníkům se také líbila dřevěná lucerna, tác, krmítko, stojánek na tužky i hračky na kolečkách. Ač nás trošku potrápilo počasí, kdo se přišel podívat, jistě nelitoval. Celé slavnosti byly doprovázeny bohatým programem a dobrou náladou.

 

Děkujeme za pozvání a těšíme se na další skvělé akce v Rychnově nad Kněžnou!

Slavnosti M. D. Rettigové v Rychnově nad Kněžnou 2024 (2).jpeg
Slavnosti M. D. Rettigové v Rychnově nad Kněžnou 2024 (3).jpeg
Slavnosti M. D. Rettigové v Rychnově nad Kněžnou 2024 (4).jpeg
Slavnosti M. D. Rettigové v Rychnově nad Kněžnou 2024 (1).jpeg