Doporučena škola

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > DNY FLORBALU v České Třebové

DNY FLORBALU v České TřebovéDatum konání:
9.5.2024

Chlapci a dívky ze SŠGT se zúčastnili florbalového turnaje DNY FLORBALU, který je jedním z největších v regionu, s účastí mnoha středních škol z celého kraje. Dívky se umístily na 5. místě a bylo krásné sledovat, jak se zápas od zápasu zlepšovaly až k závěrečnému vítěznému zápasu! Chlapci vybojovali 12. místo s jednou výhrou, dvěma remízami a dvěma prohrami. Jejich počínání hodnotíme tak, že ne vždy odpovídá výsledek předvedenému výkonu, když jako jediný tým dokázal remízou sebrat body pozdějším vítězům turnaje z Chrudimi! Spousta získaných zkušeností z turnaje nás posune dál a příště budeme ještě silnější????

Děkujeme za účast!

Dny florbalu Česká Třebová 2024 (1).jpeg
Dny florbalu Česká Třebová 2024 (2).jpeg
Dny florbalu Česká Třebová 2024 (3).jpeg
Dny florbalu Česká Třebová 2024 (3).jpg
Dny florbalu Česká Třebová 2024 (1).jpg
Dny florbalu Česká Třebová 2024 (2).jpg