Doporučena škola

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Rozsvícení vánočního stromu v Žamberku

Rozsvícení vánočního stromu v ŽamberkuDatum konání:
28.11.2023

V úterý 28.11.2023 se již tradičně rozsvěcel vánoční strom v Žamberku na Masarykově náměstí. Přestože bylo chladné počasí, náměstí bylo plné návštěvníků ze všech věkových skupin, kteří netrpělivě čekali na rozsvícení stromu. Účastníci si užívali vánoční atmosféru, na které nechyběl ani hudební doprovod.

Střední škola gastronomická a technická Žamberk měla možnost, jako každý rok, také prezentovat výrobky našich žáků.

Naše žákyně druhého ročníku, z oboru prodavač, se zhostily prodeje a úspěšně prezentovaly výrobky našich žáků a žákyň. V nabídce jsme měli linecké cukroví, plněné ořechy, vanilkové rohlíčky, plněné trdelníčky, perníčky, listový závin, medovník, kokosky apod.

V prodeji jsme měli i výrobky truhlářů a žáků z oboru kuchař, kteří nám připravili polévkové nudle, listové tyčinky a preclíky. Nechyběly ani párky v rohlíku a horký nápoj.

Pozitivně hodnotíme to, že se zákazníci z předchozích let rádi vracejí do našeho stánku za oblíbenými výrobky.

Děkujeme za podporu všem a těšíme se opět na další rok!

Rozsvícení vánočního stromu v Žamberku (2).jpeg
Rozsvícení vánočního stromu v Žamberku (1).jpeg
Rozsvícení vánočního stromu v Žamberku (1).jpg