Doporučena škola

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Adaptační kurz tříd K1A a O1

Adaptační kurz tříd K1A a O1Datum konání:
14.11.2023

Ahoj všichni!

Chtěli jsme se s vámi podělit o skvělý zážitek z našeho adaptačního kurzu, který se konal 14. listopadu 2023 ve Střední škole gastronomické a technické Žamberk v rámci dotačního programu Pardubického kraje pro rodinu - projektu „Cesta životem“ zaměřeného na podporu zdravého sociálního klimatu ve třídách a školách a podporu škol při zavádění konceptu etické výchovy. Třídy K1A a O1 se sešly s cílem vytvořit příjemné prostředí a ještě více se poznat prostřednictvím kolektivních her.

Během kurzu jsme měli příležitost poznat své spolužáky. Sdíleli jsme své dovednosti, záliby, přednosti, ale také každodenní těžkosti, se kterými se potýkáme. Bylo skvělé, jak jsme se navzájem podporovali a vytvářeli silnější pouta mezi námi.

Samozřejmě nesmíme zapomenout na pracovnice PPP a SPC Ústí nad Orlicí, jež nás programem provázely a také na naše úžasné třídní učitele, kteří jsou neodmyslitelnou součástí naší třídy. Společně jsme vytvořili nezapomenutelné chvíle. Jejich podpora a přítomnost nám dodala sílu pokračovat v našem školním dobrodružství.

Nejenže jsme se bavili, ale také jsme měli příležitost vyslechnout si názory našich spolužáků k různým tématům. Bylo skvělé sdílet myšlenky a posilovat naše vztahy.

Děkujeme všem, kteří stojí za organizací tohoto skvělého dne, a těšíme se na další společné zážitky!

dotační program Pardubický kraj pro rodinu

Adaptační kurz tříd K1A a O1
Adaptační kurz tříd K1A a O1