Doporučena škola

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Prodavačky ze zámku prodaly svou šikovnost na soutěži „PRODAVAČ on-line 2022“

Prodavačky ze zámku prodaly svou šikovnost na soutěži „PRODAVAČ on-line 2022“Datum konání:
20.4.2022

Naše škola se každoročně v Ústí nad Labem účastní celostátní soutěže „Prodavač“. Nebylo tomu jinak ani v dubnu. A přesto bylo letos vše jiné. Poprvé jsme nejeli do Ústí nad Labem, ale soutěž se konala on-line. Byla to nová zkušenost nejenom pro nás, soutěžící školy, ale také pro pořádající školu z Ústí nad Labem. Nakonec jsme vše úspěšně zvládli.

Všechny školy měly stejné zadání soutěže. Natočit video dvou žáků, kteří mají v časovém limitu 5 minut dárkově zabalit lahev pro pána a ručně napsat cenovku.

Někomu by se to zdálo nemožné. Ovšem žákyně třetího ročníku Vendula Malinová a Aneta Míková tento úkol zvládly výborně. Pilně trénovaly, nejdříve balení, cenovku, potom se ladila dekorace k lahvi. Zadání dalo děvčatům dost práce.

Ale vyplatilo se! A v této celostátní soutěži získaly naše prodavačky krásné 11. místo.

Jsme rádi, že jsme se jako škola soutěže zúčastnili a věříme, že se nám bude i v dalších ročnících dařit.