Doporučena škola

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Připomenutí úspěchu našeho instalatéra

Připomenutí úspěchu našeho instalatéraDatum konání:
13.10.2022

Připomeňte si s námi loňský úspěch našeho žáka Petra Valacha, kterému se podařilo zvítězit v prestižní celostátní soutěži Učeň instalatér 2022. Ve finále Petr pokořil 28 nejlepších žáků oboru instalatér ze 14 krajů z celé republiky. Tradiční soutěž je zařazena do přehlídky České ručičky 2022. Slavnostní zakončení proběhlo dne 15. června 2022 formou galavečera, na kterém byli ocenění laureáti Českých ručiček v sále Rotunda pavilonu A brněnského výstaviště. Petr Valach získal kromě ocenění Učeň instalatér 2022 spoustu hodnotných věcných cen. Přítomni byli mimo jiné i zástupci ministerstev a vedoucí představitelé kraje. Jedná se o skvělé umístění v prestižní celorepublikové soutěži, kterého žák naší školy naposledy dosáhl v roce 2014. Většina škol o takovémto úspěchu pouze sní.

Takže ještě jednou Petru Valachovi děkujeme za skvělou reprezentaci oboru i školy. Ať se Ti daří i v dalším životě!

Galavečer Brno 15.6.2022.jpg