Doporučena škola

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Přednáška „Objev v sobě podnikatele“

Přednáška „Objev v sobě podnikatele“Datum konání:
9.2.2023

Dne 9.2.2023 se naši třeťáci z oborů obráběč kovů, instalatér a truhlář zúčastnili přednášky na téma: OBJEV V SOBĚ PODNIKATELE. Přednášejícím byla Mgr. Hana Štěpánová z Pardubického podnikatelského inkubátoru www.p-pink.cz 

Studenti se dozvěděli, jaký je rozdíl mezi tím „být zaměstnancem“ nebo se stát živnostníkem. Zamýšleli se nad pozitivy, negativy a dalšími okolnostmi kolem podnikání. Poté na základě získaných informací měli za úkol vymyslet svůj podnikatelský nápad a odprezentovat ho publiku.   

Objev v sobě podnikatele 2023 (1).jpg
Objev v sobě podnikatele 2023 (2).jpg
Objev v sobě podnikatele 2023 (3).jpg