Doporučena škola

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Návštěva psího útulku v Žamberku

Návštěva psího útulku v ŽamberkuDatum konání:
12.1.2023

Žáci Střední školy gastronomické a technické Žamberk společně s učiteli uspořádali finanční sbírku pro Psí útulek v Žamberku, Orlická kasárna 943. Za vybrané peníze bylo po konzultaci se zaměstnanci útulku nakoupeno krmivo pro pejsky. Dne 12.1.2023 zakoupené věci předali zástupci žáků osobně přímo v útulku společně s ředitelkou školy PhDr. Zuzanou Pecháčkovou, zástupkyní ředitelky školy Mgr. Radkou Gelovou a paní učitelkou Mgr. Terezou Tymrovou. Žákům se dostalo milého přivítání, byli seznámeni s chodem útulku a na závěr jim byli představeni pejsci s leckdy těžkým osudem a špatnými zkušenostmi s lidmi, kteří zde čekají na své nové páníčky.

Psí útulek 12.1 (1).jpeg
Psí útulek 12.1 (3).jpeg
Psí útulek 12.1 (4).jpeg
Psí útulek 12.1 (5).jpeg
Psí útulek 12.1 (2).jpeg