Doporučena škola

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Návštěva z firmy Bühler CZ s.r.o. Žamberk

Návštěva z firmy Bühler CZ s.r.o. ŽamberkDatum konání:
10.1.2023

Dne 10.1.2023 k nám do školy zavítala vzácná návštěva z firmy Bühler CZ s.r.o Žamberk, se kterou škola významně spolupracuje při výuce tříletého učebního oboru obráběč kovů. Firma zřídila ve svých prostorech odborné pracoviště pro praktickou výuku žáků, kde mají žáci možnost v rámci odborného výcviku pracovat na špičkových strojích a robotech.

Měli jsme tu čest přivítat u nás nového ředitele firmy pana Andrease Schachtnera v doprovodu Ing. Jiřího Appeltauera a paní Jany Škopové. Hostů se ujala ředitelka SŠGT Žamberk PhDr. Zuzana Pecháčková a provedla je celou školou.

Návštěva ředitele Bühleru 10.1 (1).jpg
Návštěva ředitele Bühleru 10.1 (2).jpg
Návštěva ředitele Bühleru 10.1 (3).jpg
Návštěva ředitele Bühleru 10.1 (4).jpg