Doporučena škola

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Návštěva Krizového centra v Žamberku (Centrum J. J. Pestalozziho, o.p.s.).

Návštěva Krizového centra v Žamberku (Centrum J. J. Pestalozziho, o.p.s.).Datum konání:
19.9.2022
Datum ukončení:
26.9.2022

 

Ve dnech 19. 9. a 26. 9. navštívili žáci druhých ročníků Krizové centrum v Žamberku (Centrum J. J. Pestalozziho, o.p.s.). Obě pondělní dopoledne jsme prožili s psychologem PhDr. Vítem Petrů a sociálním pracovníkem Mgr. Pavlem Marčíkem, DiS., kteří nám řekli zajímavé informace o chodu centra, vysvětlili nám, kdy a za jakých okolností může člověk, který je v nesnázi, centrum navštívit a jakým způsobem by případná návštěva mohla probíhat. Po teoretickém úvodu byli žáci zapojeni do aktivit, které si pro nás zaměstnanci KC připravili.

Děkujeme za milé přijetí v KC a užitečně strávený čas.

 

Krizové centrum 2022 (1).jpg
Krizové centrum 2022 (3).jpg
Krizové centrum 2022 (4).jpg
Krizové centrum 2022 (2).jpg