Doporučena škola

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Návštěva Krajského úřadu v Pardubicích

Návštěva Krajského úřadu v PardubicíchDatum konání:
10.6.2022

 

V pátek 10.6.2022 se konal Den Pardubického kraje. U příležitosti této akce měli žáci naší školy možnost absolvovat komentovanou prohlídku Krajského úřadu v Pardubicích. Krajský úřad v Pardubicích navštívili žáci tříd G1O a S1. Po zajímavé přednášce o Pardubickém kraji, kterou si pro nás připravil tiskový mluvčí Pardubického kraje a vedoucí oddělení komunikace a vnějších vztahů Mgr. Dominik Barták, jsme měli možnost prohlédnout si prostory tohoto úřadu.

 

Prohlídka Krajského úřadu Pardubice (1).JPEG
Prohlídka Krajského úřadu Pardubice (2).JPEG
Prohlídka Krajského úřadu Pardubice (3).JPEG
Prohlídka Krajského úřadu Pardubice (4).JPEG
Prohlídka Krajského úřadu Pardubice (5).JPEG
Prohlídka Krajského úřadu Pardubice (6).JPEG