Doporučena škola

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Školní výlet třídy K1 - Pardubice

Školní výlet třídy K1 - PardubiceDatum konání:
15.6.2022

Ve středu 15. června jsme s žáky ze třídy K1 vyrazili vlakem do Pardubic. Prohlédli jsme si nejen zajímavá místa tohoto města, ale také jsme si zahráli LASER GAME, což je týmová sportovně-společenská hra, využívající moderní technologie včetně laseru, s prvky sci-fi. Při hře se využívá laserových zbraní a hráči se snaží získat co nejvíce bodů, případně plní jiné úkoly. 

Všichni si den užili a přijeli nadšení.

 

 

Školní výlet třídy K1 - Pardubice (2).jpg
Školní výlet třídy K1 - Pardubice (3).png
Školní výlet třídy K1 - Pardubice (4).png
Školní výlet třídy K1 - Pardubice (5).png
Školní výlet třídy K1 - Pardubice (6).png
Školní výlet třídy K1 - Pardubice (7).jpg
Školní výlet třídy K1 - Pardubice (1).jpg