Doporučena škola

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Naši budoucí prodavači se zúčastnili Dne s Konzumem

Naši budoucí prodavači se zúčastnili Dne s KonzumemDatum konání:
24.1.2023

V úterý 24.1.2023 se žáci prvního ročníku obor prodavač Střední školy gastronomické a technické Žamberk zúčastnili akce Den s Konzumem.

Ráno jsme se sešli v centrální budově Obchodního družstva Konzumu v Ústí nad Orlicí, kde jsme měli domluvený program. Žáci se rozdělili do tří skupin, které se postupně vystřídaly na všech úsecích. První skupiny se ujala školitelka pokladních systémů paní Králová, s kterou si žáci vyzkoušeli práci na kontrolní pokladně. Pro druhou skupinu měla vedoucí provozní skupiny Mgr. Miroslava  Havlová připravenou prezentaci firmy Konzum. Třetí skupina šla       za doprovodu vedoucí učitelky odborného výcviku paní Duškové a učitelky odborného výcviku paní Lešikarové na exkurzi do nové samoobslužné prodejny v Ústí nad Orlicí. Žákům se tato akce moc líbila. Poznali a vyzkoušeli si nové věci, což bylo prima, a na konci dostali malý dárek.

Děkujeme řediteli Obchodního družstva Konzum Ústí nad Orlicí panu Ing. Miloslavu Hlavsovi za umožnění této exkurze a budeme se těšit na další návštěvu.

 

 

 

 

 

Den s Konzumem 24.1 (3).JPG
Den s Konzumem 24.1 (5).JPG
Den s Konzumem 24.1 (4).JPG
Den s Konzumem 24.1 (1).JPG
Den s Konzumem 24.1 (6).JPG
Den s Konzumem 24.1 (7).JPG
Den s Konzumem 24.1 (2).JPG