Doporučena škola

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Majáles v Žamberku 2024

Majáles v Žamberku 2024Datum konání:
1.5.2024

Na 1. máje se tradičně konal v Žamberku Majáles. Letošní rok byl na místě pěší zóny, kde měla naše Střední škola gastronomická a technická Žamberk možnost prodeje výrobků našich žáků ve dvou stáncích.
V nabídce jsme měly oblíbené cukrářské výrobky jako svatební koláčky, pralinky, medovník, trdelníky apod. Kuchaři připravili listové tyčinky a domácí nudle do polévky. Nechyběly výrobky od našich truhlářů – ptačí budky, lucerny, dřevěné hračky aj. Hitem dne byl oblíbený párek v rohlíku.
Pro nejmenší návštěvníky Majálesu byly připraveny aktivity jako zatloukání hřebíku, omalovánky, malování na dřívka, skládačky z papíru.
I když nám prodej a přípravu komplikoval silný vítr, odnášíme si pěkný zážitek a těšíme se na další ročník.

Majáles v Žamberku 2024 (5).jpg
Majáles v Žamberku 2024 (1).jpg
Majáles v Žamberku 2024 (2).jpg
Majáles v Žamberku 2024 (3).jpg
Majáles v Žamberku 2024 (6).jpg
Majáles v Žamberku 2024 (4).jpg