Úvod > Rodiče a žáci > Události > Nově zrekonstruovaná jídelna SŠ GT Žamberk

Nově zrekonstruovaná jídelna SŠ GT Žamberk

16.11.2021

Dne 16.11.2021 jsme na naší škole slavnostně otevřeli nové prostory zrekonstruované školní jídelny. Slouží nejen žákům odborného výcviku v oboru číšník-servírka, ale i návštěvníkům z veřejnosti. Možná i proto vypadá více jako restaurace, a přičteme-li k tomu, že škola sídlí na žambereckém zámku, zážitek z hodování je o to větší.

„Výsledek rekonstrukce je opravdu povedený, jídelna je moderní a působí velmi útulně. Všem, kdo se na realizaci této rekonstrukce podíleli, patří mé velké uznání,“ sdělil radní pro oblast školství Josef Kozel, který se slavnostního otevření rovněž zúčastnil. Pardubický kraj na stavební úpravy a vybavení jídelny poskytl celkem 700 tisíc korun.

Radost z nových prostor má i naše paní ředitelka PhDr. Zuzana Pecháčková. „Ráda bych poděkovala všem za spolupráci, během čtyř měsíců se tu udělal obrovský kus práce. Věřím, že nově zmodernizovaná jídelna posílí kvalitu odborné výuky, žákům se tu bude lépe učit a návštěvníci od nás budou odcházet spokojení.“

Pk - MG_1812.jpg

Nově zrekonstruovaná jídelna