Doporučena škola

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Uchazeči > Přijímací řízení > Posledních pár volných míst - 4. kolo přijímacího řízení!!!

Posledních pár volných míst - 4. kolo přijímacího řízení!!!Datum konání:
8.7.2024

Pokud se Ti ještě stále nepodařilo vybrat tu správnou školu, nabízíme posledních několik volných míst. Mrkni na naši nabídku a pokud Tě zaujme, neváhej a pošli nám přihlášku. Třeba jsme přesně to, co hledáš. Pouze připomínáme, že hlásit se může ten, nebyl přijat do žádného oboru vzdělání nebo se vzdal práva na přijetí, které učinil nejpozději 3 pracovní dny před termínem pro podání přihlášky do daného oboru vzdělání. Důležité dokumenty s informacemi k přijímacímu řízení Vám nabízíme zde. Vše podstatné naleznete i na stránkách Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy - prihlaskynastredni.cz. Přihlášení je nutné doručit na Střední školu gastronomickou a technickou Žamberku nejpozději 15.8.2024. Vaše případné dotazy rádi zodpovíme na telefonním čísle 774 610 640.

Kritéria - učební obory

Kritéria - maturitní obory

Přílohy ke stažení:

Přihláška 2024-2025

Hodnocení na vysvědčeních

Zdravotní posudek

 Převod slovního hodnocení