Doporučena škola

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Uchazeči > Přijímací řízení > Další kola přijímacího řízení

Další kola přijímacího řízeníDatum konání:
3.3.2023

Neváhejte a využijte opravdu posledních pár volných míst v nabídce naší školy. Přihlášky do 4. kola přijímacího řízení pro učební obory přijímáme do 31.8.2023. Uvítali bychom ještě 1 číšníka nebo servírku, 3 obráběče kovů, 4 truhláře a 2 prodavače. Pokud se ohlížíš po maturitě, do 31.8.2023 můžeš poslat přihlášku do 5. kola přijímacího řízení pro maturitní obory. Stále hledáme ještě 3 studenty oboru gastronomie a 2 oboru obchodník. Chceš se dozvědět něco víc? Neotálej a zavolej si pro bližší informace na tel. č. 774 610 641 nebo přímo vyplň přihlášku a zašli ji poštou nebo přines osobně. Třeba čekáme právě na Tebe!