Doporučena škola

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Žáci SŠ gastronomické a technické Žamberk na adventních trzích v Olomouci

Žáci SŠ gastronomické a technické Žamberk na adventních trzích v OlomouciDatum konání:
9.12.2022

Dne 9. prosince 2022 se třídy S1A, S1B, S2 a S3 zúčastnily spolu s pěticí pedagogů exkurze na adventní trhy v Olomouci. Po jízdě vlakem nás čekala pěší cesta na trhy, při které jsme si mohli prohlédnout krásné historické budovy Olomouce. U stánků rozprostřených do dvou náměstí byla možnost si zakoupit nejen nejrůznější řemeslné výrobky a suvenýry, ale také například sýry, klobásy nebo trdelníky. Útočiště před poledním deštěm poskytlo nedaleké nákupní centrum Šantovka. Exkurze se i přes nepříznivé povětrnostní podmínky vydařila a mnozí účastníci odjížděli spokojeni se svým nákupem vánočních dárků.

Vánoční trhy - Olomouc (1).jpg
Vánoční trhy - Olomouc (2).jpg