Doporučena škola

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Školní výlet třídy S3B - Praha

Školní výlet třídy S3B - PrahaDatum konání:
25.5.2022

 Dne 25.5.2022 se konal výlet třídy S3B. Třída vyrazila na celodenní výlet do Prahy a nejdříve navštívila Svět medúz na Pankráci. Žáci měli možnost vidět až 10.000 medúz (celkem 30 druhů). Další, byť neplánovanou akcí, byla návštěva luxusní restaurace Beef House Restaurant Grill & Bar zaměřené na steaky. Všichni žáci tak vyzkoušeli vysoce postavenou gastronomii. Odpoledne část žáků navštívila únikovou hru The Chamber - Dům duchů, která se řadí mezi 10 nejděsivějších únikových her na světě. Všichni ze zúčastněných žáků unikli v časovém limitu a s velkým, skoro až hororovým zážitkem. Poslední zastávkou byl vnitřní Paintball ve Fun Areně, kde žáci procvičili postřeh a týmovou práci. Všichni odjížděli spokojení a s mnoha zážitky.

Výlet třídy S3B - Praha (1).jpg
Výlet třídy S3B - Praha (2).jpg
Výlet třídy S3B - Praha (3).jpg
Výlet třídy S3B - Praha (4).jpg
Výlet třídy S3B do Prahy