Doporučena škola

Velikonoční jarmark v Pardubicích

Datum konání:
24.3.2024

V neděli 24.3. 2024 se tradičně konal velikonoční jarmark na zámku v Pardubicích. Letošní velikonoční jarmark byl ve znamení dřeva. I letos měla naše Střední škola gastronomická a technická Žamberk možnost prezentovat výrobky našich žáků.

Po celou dobu akce nás provázelo aprílové počasí, a i přesto žáci prvních ročníků oborů obchodník a truhlář s úsměvem prodávali.

V nabídce jsme měli polévkové nudle, linecké, perníčky, svatební koláčky, medovník apod.

Nechyběly výrobky od našich truhlářů jako ptačí budky, krmítka, hračky, stoličky nebo lucerničky.

Velký úspěch jsme měli u těch nejmenších návštěvníků jarmarku, pro které byly připraveny aktivity: zdobení perníčků, malování na dřívka, zatloukání hřebíků do špalku.

Odnášíme si krásný zážitek a budeme se těšit na příští rok.

Velikonoční jarmark v Pardubicích (3).jpg
Velikonoční jarmark v Pardubicích (2).jpg