Doporučena škola

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Úspěšná účast na soutěži ,,Kouzlení z perníku“

Úspěšná účast na soutěži ,,Kouzlení z perníku“Datum konání:
25.4.2024

Dne 25. dubna 2024 se konal 11. ročník soutěže pro žáky středních škol ,,Kouzlení z perníku“ v Nové Pace. Ve třech kategoriích se zúčastnilo 45 žáků ze 17 středních škol z různých míst republiky. Z naší Střední školy gastronomické a technické v Žamberku nás ve dvou disciplínách reprezentovaly žákyně 2. a 3. ročníku oboru cukrář.

Daria Shevchuk soutěžila rovnou ve dvou kategoriích. Velký úspěch je 2. místo ve zlatém pásmu a 5. místo ve stříbrném pásmu. Takže jsme si domů přivezli zlatou a stříbrnou medaili.

Z těchto úspěchů máme velkou radost a posunuje nás to všechny vpřed. Karolína Petra Říhová ozdobila svůj perník svým návrhem také velmi zdařile. Věříme, že si studentky svůj den užily a již se těšíme na další ročník.

Blahopřejeme!

 

Kouzlení z perníku 2024 (3).jpeg
Kouzlení z perníku 2024 (1).jpeg
Kouzlení z perníku 2024 (4).jpeg