Doporučena škola

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Úspěch biatlonisty Tomáše Mikysky

Úspěch biatlonisty Tomáše MikyskyDatum konání:
31.10.2020

Žák naší školy Tomáš Mikyska – český junior v biatlonové reprezentaci má za sebou ve švédském Idre úspěšný víkend. V sobotním testovacím sprintu se umístil na pátém místě a v nedělním zkráceném vytrvalostním závodě - posledním před startem SP v Kontiolahti - byl druhý. Dvacetiletý Tomáš útočil dokonce na vítězství, po druhé bezchybné položce vedl, po třetí nule byl o šest sekund za domácím Sebastianem Samuelssonem.
Ve Švédsku se čeští biatlonisté chystají na start sezony. Tomáš dosáhl v konkurenci olympijských vítězů skvělého výsledku, ke kterému mu srdečně gratulujeme, a přejeme mu mnoho dalších úspěchů v nadcházející sezóně.

 Úspěch biatlonisty Tomáše Mikysky