Úvod > O škole > Aktuality > Talent 2021

Talent 2021

21.2.2022

Slavnostní večer Talent 2021

Dne 21.2.2022 proběhlo každoroční vyhlášení cen, udělovaných dětem a mládeži za mimořádné výsledky dosažené v uplynulém roce. Slavnostní předávání cen Talent 2021 se uskutečnilo v Divišově divadle v Žamberku. Za naši školu byla nominována Eliška Kuttichová z 2. ročníku oboru Kuchař za její účast v soutěži Olima Cup 2021, která proběhla 14.10.2021 v Olomouci. Eliška vybojovala krásné 4. místo a z Divišova divadla si odnesla diplom za udělení ZVLÁŠTNÍ OCENĚNÍ A PAMĚTNÍ LIST. Ocenění i drobné suvenýry si ze sportovní kategorie odnesly i sestry Karolína a Nikola Málkovy z 1. ročníku oboru Gastronomie za úspěchy v rychlostní kanoistice. Všem děvčatům gratulujeme, děkujeme za vzornou reprezentaci školy a přejeme hodně úspěchů v dalších soutěžích i ostatních aktivitách.

Předávání ocenění
Oceněná kuchařka