Doporučena škola

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Svatomartinská husa

Svatomartinská husaDatum konání:
11.11.2021

 

Svatomartinská husa v prostředí Střední školy gastronomické a technické Žamberk                                                    

I naše Střední škola gastronomická a technická Žamberk  se v letošním roce  připojila k tradici slavení svátku sv. Martina a v novém příjemném restauračním prostředí školní jídelny připravila pro zaměstnance i veřejnost propečenou svatomartinskou husu s červeným a bílým zelím a variací bramborových, karlovarských a kynutých knedlíků. Součástí ceny menu byl i jablečný závin a výborné svatomartinské víno.

Potěšil nás velký zájem veřejnosti. Děkujeme všem, kteří nás navštívili a poseděli při svíčkách.

Akci si určitě zopakujeme a moc se už na Vás těšíme v příštím roce.

Přejeme krásný adventní čas.

 

Náš tým

Spokojení strávníci.jpg
Slavnostní tabule.jpg