Doporučena škola

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Raut pro setkání turistických informačních center v Muzeu starých strojů v Žamberku

Raut pro setkání turistických informačních center v Muzeu starých strojů v ŽamberkuDatum konání:
18.10.2022

Dne 18.10.2022 proběhlo setkání turistických informačních center Pardubického a Královéhradeckého kraje v žambereckém Muzeu starých strojů a technologií. Podrobnou zprávu Pardubického kraje si můžete přečíst na následujícím odkazu:

https://www.pardubickykraj.cz/aktuality/118188/turisticka-informacni-centra-maji-i-nadale-nezastupitelnou-roli-v-rozvoji-cestovniho-ruchu

Odborný výcvik naší školy, vedený jeho vedoucí paní Jiřinou Duškovou, zajistil pro tuto akci catering. Rádi citujeme část poděkování za jeho organizací od paní Alexandry Jetmarové z Pardubického kraje:

 

"Vážená paní Dušková,

děkuji za zajištění cateringu na včerejší akci v Žamberku v Muzeu starých stojů a technologií. Studentky pod vedením paní učitelky a pana učitele odborného výcviku odvedly dobrou práci. Občerstvení bylo dle objednávky průběžně doplňováno a byl udržován pořádek..."

 

I my děkujeme za perfektní prezentaci naší školy!

SŠGT Žamberk + radní 2.jpg
SŠGT Žamberk + radní 1.jpg