Doporučena škola

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Přednáška fi Wavin pro studenty oboru instalatér

Přednáška fi Wavin pro studenty oboru instalatérDatum konání:
31.10.2023

Dne 31. října 2023 v rámci projektu Wavin do škol a projektového dne, v oboru  Instalatér na Střední  škole gastronomické a technické v Žamberku, se studenti  2. ročníku zúčastnili přednášek na produkty společnosti Wavin Czechia s.r.o. pro oblast vnitřních instalací. Cílem zapojení odborníků do výuky je přinést  nové poznatky z oboru, technologie, materiály a také nové prognózy ve stavebnictví a vývoj v následujícím období. Přednášky zvyšují motivaci studentů ke studiu, ale zároveň i motivaci, která je posouvá k tomu, aby si obor, který studují vybrali jako své zaměstnání nebo podnikání.

 

Přednáška fi Wavin
Přednáška fi Wavin