Doporučena škola

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Pečeme chléb z minového pole

Pečeme chléb z minového poleDatum konání:
13.9.2023

Naše škola se zapojila do projektu "Pečeme chléb z minového pole". Pečení bochníků ukrajinského chleba paljanycja je jako symbol, který odkazuje na existující sbírku projektu "Dárek pro Putina". Potravinová sbírka nám do školy dovezla 48 kg hladké mouky, ze které jsme upekli 100 bochníků chleba. Na práci se podílely žákyně 1. ročníku obor kuchař a jejich učitelé. Máme rádi tyto výzvy, proto jsme se do projektu ochotně zapojili a pomohli lidem, kteří to opravdu potřebují.

Do akce se zapojilo mnoho škol z Pardubického kraje, přečíst více si můžete na stránkách Ministerstva vnitra České republiky:

Putinův hlad 

 

Chléb pro Ukrajinu
Chléb pro Ukrajinu
Chléb pro Ukrajinu
Chléb pro Ukrajinu
Chléb pro Ukrajinu
Chléb pro Ukrajinu
Chléb pro Ukrajinu