Doporučena škola

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Regionální kolo soutěže odborných dovedností žáků 3. ročníku oboru obráběč kovů

Regionální kolo soutěže odborných dovedností žáků 3. ročníku oboru obráběč kovůDatum konání:
19.2.2024
Datum ukončení:
20.2.2024

Ve dnech 19. a 20. února 2024 se konalo regionální kolo soutěže pro žáky 3.  ročníku oboru obráběč kovů v dílnách praktického vyučování Středního odborného učiliště Hradec Králové. Soutěž byla otevřena jak pro jednotlivce, tak pro dvoučlenná družstva. Do soutěže se přihlásilo šest škol. Střední školu gastronomickou a technickou Žamberk reprezentovali žáci Jan Alexandr Nedelčev a Simon Šimek.

V pondělí 19. února 2024 se konala praktická část soutěže, kde žáci na soustruhu vyráběli součást podle technického výkresu. V úterý 20. února 2024 probíhala teoretická část, kde žáci psali písemný test, na který měli dvě hodiny. Po testu následovala komentovaná prohlídka města Hradce Králové, která byla poutavá a žáky zaujala.

Byla to pro nás velká zkušenost a těšíme se na další rok.

Díky za účast!

Soutěž obráběčů kovů 2024 (3).jpeg
Soutěž obráběčů kovů 2024 (1).jpeg
Soutěž obráběčů kovů 2024 (2).jpeg