Doporučena škola

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Naše žákyně z oboru cukrář kouzlily v Nové Pace

Naše žákyně z oboru cukrář kouzlily v Nové PaceDatum konání:
20.4.2023

Dne 20. dubna 2023 se konal 10. ročník soutěže pro žáky středních škol ,,Kouzlení z perníku“ v Nové Pace. Ve třech kategoriích se zúčastnilo 35 žáků ze středních škol z různých míst republiky. Z naší Střední školy gastronomické a technické Žamberk se soutěže zúčastnily dvě žákyně druhého ročníku oboru cukrář. Karolína Petra Říhová ozdobila svůj perník svým návrhem velmi zdařile. Její zpracování porota ohodnotila nejvíce body a dosáhla velkého úspěchu získáním prvního místa. Nikola Linhartová ve své kategorii nezůstala o moc pozadu a její perníkové dílo získalo bronzové pásmo.

Těšíme se na další ročník. Našim žákyním přejeme hodně nových nápadů a pevnou ruku při kouzlení.

Kouzlení z perníku, Nová Paka 20.4.2023 (3).jpeg
Kouzlení z perníku, Nová Paka 20.4.2023 (2).jpeg
Diplom 2023 (1).jpg
Diplom 2023 (2).jpg
Kouzlení z perníku, Nová Paka 20.4.2023 (1).jpeg