Doporučena škola

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Festival Amosův Brandýs 2022

Festival Amosův Brandýs 2022Datum konání:
3.6.2022
Datum ukončení:
5.6.2022

Ve dnech 3. - 5.6.2022 proběhl v Brandýse nad Orlicí festival Amosův Brandýs. Program slavností byl bohatý. Jmenujme alespoň akci „Živý Orbis Pictus“ a didaktické tvoření pro děti, které probíhalo před školou.
Střední škola gastronomická a technická Žamberk přiblížila a představila praktickými ukázkami jednotlivé studijní a učební obory. Součástí prezentace naší školy byl i prodej výrobků našich žáků oboru Kuchař a Cukrář.
Dovolte mi poděkovat touto cestou vedení ZŠ Brandýs nad Orlicí za pozvání a možnost zúčastnit se této slavnostní akce.

 

Amosův Brandýs 2022 (2).JPG
Amosův Brandýs 2022 (3).JPG
Festival Amosův Brandýs 2022