Úvod > O škole > Aktuality > Dny plné aktivit!

Dny plné aktivit!

7.12.2023
Datum ukončení:
14.12.2023

Ve dnech 7.12.2023 a 14.12.2023 se naši žáci a žákyně Střední školy gastronomické a technické Žamberk zúčastnili mnoha zajímavých aktivit.

Jednou z nich bylo dopoledne strávené ve společnosti deskových her. Žáci a žákyně hráli stolní hry nabízené školou, někteří si přinesli vlastní hry.

Dopoledne jsme strávili v příjemné předvánoční atmosféře.

Další aktivitou byla návštěva Městského muzea Žamberk. Zde jsme měli možnost vidět vánoční expozici, krásné výrobky dětí z místních škol a školek a nádherné betlémy. Dozvěděli jsme se mnoho užitečných informací o historii. Za vřelé přijetí děkujeme zaměstnancům muzea a těšíme se na další příležitost k návštěvě.

Poslední třetí skvělou aktivitou byl i sportovní den v Tělocvičně U Žirafy. Dopoledne bylo plné moderních cvičení (Pilates, Tai-chi, TRX a Kickbox), které žáky nabilo novou energií.

Děkujeme!

Sportovní den - foto 1.jpg