Doporučena škola

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Dny otevřených dveří na SŠ gastronomické a technické Žamberk

Dny otevřených dveří na SŠ gastronomické a technické ŽamberkDatum konání:
30.11.2021
Datum ukončení:
4.12.2021

Ve dnech 30. listopadu a 4. prosince proběhly na naší škole Dny otevřených dveří. Návštěvníci si mohli prohlédnout celou zámeckou budovu s novými učebnami, zrekonstruovaným internátem a rozšířenou jídelnou, která byla zvětšena o restaurační salonek.

V úterý dorazily na prohlídku hlavně třídy žambereckých škol. V sobotu se přišli podívat rodiče s dětmi, které se rozhodují o dalším studiu. Také nás navštívili naši bývalí absolventi, kteří ocenili změny, které proběhly v celé budově. Uvítali jsme i návštěvníky z řad veřejnosti. Pedagogičtí pracovníci i žáci prováděli zájemce po celé škole. Na závěr mohli všichni ochutnat sladké výrobky našich cukrářek.

Dny otevřených dveří.jpg
Dny otevřených dveří (2).jpg