Doporučena škola

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Den zdraví ve firmě Assa Abloy s.r.o. v Rychnově nad Kněžnou

Den zdraví ve firmě Assa Abloy s.r.o. v Rychnově nad KněžnouDatum konání:
11.10.2023

Ve středu 11. 10. 2023 jsme se zúčastnili akce pro zaměstnance firmy Assa Abloy s.r.o. v Rychnově nad Kněžnou. Jednalo se o den zdraví a Střední škola gastronomická a technická Žamberk se prezentovala výrobky, zdravá svačinka a snídaně. Vše připravovali žáci 1. ročníku oboru kuchař a cukrář. Jednalo se o pomazánky z červené řepy a z cizrny (humus), které byly podávané na celozrnné bagetce jako kanapka. Dále byla připravena sýrová roládka se sušenými rajčaty a paprikami a okurková roládka s olivami a šunkou. Vše bylo doplněno zeleninovým salátem s černou čočkou belugou a ovocným salátem doslazeným včelím lučním medem. 

Cukráři připravili panna cottu s lesním ovocem a pyré z jablek a hrušek ochucené skořicí. Vše mohli návštěvníci Dne zdraví zapít připraveným smoothiem z čerstvého ovoce, které bylo doslazené agávovým sirupem. 

Na místě se akce zúčastnily, výrobky podávaly a prezentovaly, žákyně 1. ročníku oboru kuchař Lenka Vaníčková a Tereza Nováková. 

Den zdraví ve firmě Assa Abloy s.r.o. v Rychnově nad Kněžnou  (1).jpg
Den zdraví ve firmě Assa Abloy s.r.o. v Rychnově nad Kněžnou  (2).jpg
Den zdraví ve firmě Assa Abloy s.r.o. v Rychnově nad Kněžnou  (3).jpg